Najnowsze aktualnosci

Jeżeli szukasz wyspecjalizowanej edukacji dla swojego dziecka zapraszamy Cię do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego Stowarzyszenia Pomocy Szansa oraz do Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Kostrach Noskach.


Zapewniamy szeroki wachlarz usług dla naszych podopiecznych: edukację, rehabilitację ruchową, specjalistyczną terapię sensoryczną, logopedyczną i psychologiczną, udział w wycieczkach i projektach.

DLA KOGO?
OREW, istniejący już od 10 lat, jest specjalistyczną placówką przeznaczoną dla dzieci i młodzieży w wieku 3-25 lat z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy to szkołą dla absolwentów gimnazjum i szkół podstawowych z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym i znacznym.

CO ROBIMY?
Dzieci z niepełnosprawnościami wymagają wsparcia umożliwiającego im doświadczania swojej odrębności, podnoszenia kompetencji społecznych oraz nabywania pewności siebie w codziennym życiu, a zwłaszcza w relacjach z innymi ludźmi. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom w naszej pracy wykorzystujemy metody nauczania połączone z działaniami rehabilitacyjnymi. Duży nacisk kładziemy na zindywidualizowane podejście do dziecka oraz stawiamy na kontakt z rówieśnikami.

Kontakt 86 476 55 00 kom. 509 810 546 
Email: orew@spszansa.pl