Najnowsze aktualnosci

W dniach od 28-30 maja reprezentanci naszej placówki Przystań wzięli udział w XV Spartakiadzie „Z Wiosną Po Zdrowie” w Lidzbarku dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną z placówek kształcenia specjalnego. Nasz ośrodek reprezentowali Czarek, Paweł, Bartek i Marek pod opieką naszych pracowników pana Konrada i Pawła.
Organizator OREW Działdowo stworzył wspaniałą trzydniową imprezę, na której nie zabrakło zdrowej rywalizacji sportowej i prezede wszystkim wspaniałej zabawy.


Głównym celem imprezy była promocja aktywności fizycznej, zdrowej rywalizacji, współzawodnictwa i współdziałania, wzajemnego szacunku. Organizatorzy zadbali o to aby każdy znalazł dla siebie coś ciekawego, atrakcyjnego, coś w czym może się sprawdzić czy po prostu poznać.
I tak też oprócz zaplanowanych i konkretnie dostosowanych do możliwości zawodników konkurencji sportowych były takie atrakcje jak: koncert gitarowy Janka Pentza, warsztaty bębniarskie, kręcenie koktajli na rowerze, „loty” balonem, dyskoteka i zumba, grill i szereg dodatkowo przygotowanych zajęć, które zapewniała kadra obu naszych placówek.
Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspaniałą zabawę. Do zobaczenia za rok 🙂