Najnowsze aktualnosci

Koniec października przyniósł naszemu Domowi wiele atrakcji.

Nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć po wyjeździe do Białegostoku, a już w kolejnym tygodniu czekały nas liczne niespodzianki, podczas wycieczki do Augustowa.

W fantastycznych nastrojach rozpoczęliśmy nasz dwudniowy wyjazd odwiedzinami Sanktuarium Matki Boskiej
Studzieniczańskiej – Matki Kościoła, gdzie pomodliliśmy się w zabytkowym Kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Szkaplerznej, przespacerowaliśmy do Kaplicy Najświętszej Marii Panny, podziwiając po drodze pomnik przyrody – dąb szypułkowy oraz czerpiąc wodę ze studni, która według miejscowej legendy zawiera “cudowną wodę, która leczy choroby”.

Następnie zakwaterowaliśmy się w Sanatorium Augustów Medical SPA nad jeziorem Necko, gdzie przez dwa dni uczestnicy brali udział w masażach twarzy oraz masażach na łóżku wodnym Aquai. Dodatkowo korzystaliśmy z basenu oraz saun, a wieczorem wspólnie bawiliśmy się na dancingu, śpiewając i tańcząc w rytm muzyki granej przez DJ-a.

Mieliśmy także okazję zapoznać się z historią i legendami Augustowa, dzięki spotkaniu z panią Barbarą Ostaszewską, autorką książki „Goła Zośka – echa legendy”.

Wyjazd chociaż krótki, był bardzo intensywny, pełen atrakcji, smacznego jedzenia, miłej atmosfery i pięknych widoków. Czego chcieć więcej…? 😊