Najnowsze aktualnosci

Trwa akcja zbierania pieniędzy do puszki na rzecz 40 dzieci z niepełnosprawnością intelektualną Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego “Przystań” w Kostrach Noskach. 40 Aniołów potrzebuje pomocy i wsparcia. Nawet niewielka wpłata do puszki pomoże dzieciom. Dzięki Twojej pomocy OREW Przystań będzie dalej działał i zapewniał specjalistyczną opiekę edukacyjną, rehabilitacyjna, terapeutyczną. To pierwszy tego typu Ośrodek na Podlasiu, który działa od 10 lat. Masz drobniaki – wrzuć do puszki. Każdy Twój grosz zamienia się w 100% pomocy, szczęścia, i wiary w ludzi.

Przyłącz się do akcji wstaw u siebie Puszę 40 Aniołów . Zależy Ci na wspólnym dobru. Przyłącz się do akcji. Znajdź miejsce gdzie można wstawić puszkę i daj nam znać. Zbieraj z nami na lepsze jutro naszych Aniołów. Za wszelką pomoc anielsko dziękujemy. Pomagając Aniołom pomagasz sobie. Tel. 86 476 55 00 lub 509 810 546 lub sps@spszansa.pl

Już teraz do akcji dołączy dziewczyny z Klubu Kuczynianki i dzięki nim 18 puszek jest w terenie. Wielkie dzięki dla Klubu Kuczynianki, który działa dla lokalnej społeczności. Wspiera i realizuje działania charytatywne, społeczne, pomocowe i sąsiedzkie. Dziewczyny z Klubu wiedzą że Anioły mieszkają też w śród nas i trzeba im pomagać bo trudno im się zadomowić.