14.08.17

7 Dzień_Lato w Teatrze-35Kolejny tydzień zmagań teatralno – muzycznych już za nami. Po jednodniowej przerwie znowu wróciliśmy do pracy pod okiem trenerów: Olega Kobzara, Małgorzaty Tarasewicz – Wosik, Ewy Jakubaszek, Doroty Frasunkiewicz i Sylwii Chruściel. Dni 7 – 12 sierpnia br. obfitowały w zajęcia artystyczne, w ramach których przygotowywaliśmy salę sensoryczną z rafą koralową, ćwiczyliśmy układy teatralno – muzyczne, etiudy dynamiczne i statyczne. Snuliśmy opowieści o żywiołach, o rzece i o ogniu. Zresztą zobaczcie sami:)

 

Zajęcia teatralno – muzyczne są częścią projektu „Teatr życia – od improwizacji po świadomą obecność” realizowanego w ramach programu Lato w teatrze. Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków  Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem projektu jest Gmina Nowe Piekuty.

 

      

 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”670″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”20″]

Poprzedni post:

Nastepny post: