12.08.17

9Zanim wejdziesz, zdejmij buty. Jest ciemno, wieje wiatr. Przed nami tunel, który musimy pokonać. Nasze zmysły są wytężone – wzrok, słuch, węch i dotyk. To jest właśnie nasz labirynt.

W ramach warsztatów plastyczno muzycznych stworzyliśmy sensoryczny labirynt muzyczno – teatralny. Jest to także element naszych działań integracyjnych, przejście labiryntu jest swoistym sprawdzianem zdobytych umiejętności i doświadczeń. W jego budowie kierowaliśmy się wynikami naszej pracy i inspiracjami zebranymi przez uczestników projektu.

Labirynt tworzy zestaw płócien, które wyposażyliśmy w różne rekwizyty związane z teatrem i muzyką np. maski teatralne, zestawy świateł, instrumentów, materiałów o różnych fakturach i strukturach, zapachach.

W labiryncie znajdziecie salę muzyczną, salę z aromaterapią i salę z rafą koralową. Sprawdziliśmy sami. Polecamy!

 

Labirynt jest częścią projektu „Teatr życia – od improwizacji po świadomą obecność” realizowanego w ramach programu Lato w teatrze. Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków  Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem projektu jest Gmina Nowe Piekuty.

 

Zapraszamy! 13 sierpnia 2017 roku w godzinach 12.00 – 15.00 i 20 sierpnia w godzinach 11.00 – 14.00.

Wejście bezpłatne.

 

         

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”671″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Poprzedni post:

Nastepny post: