Najnowsze aktualnosci

Podobnie jak w zeszłym roku uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej nr 4 w Starym Lubiejewie wzięli udział w VII Ostrowskim Festiwalu Piosenki Odczarowanej Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem ww. wydarzenia było Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych ,,Przystań” w Ostrowi Mazowieckiej przy współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskiego Domu Kultury oraz Środowiskowego Domu Samopomocy Typu                    ,,A i B” w Ostrowi Mazowieckiej. Festiwal odbył się 21 sierpnia 2019 r. o godz. 11.00. Oficjalnego otwarcia festiwalu dokonał Daniel Choinka, wiceburmistrz miasta. 

Festiwal miał charakter konkursu i skierowany był do osób niepełnosprawnych uczęszczających do Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej i Warsztatów Terapii Zajęciowej. Tematyką Festiwalu była ,,Piosenka turystyczno- wakacyjna”. Uczestnicy, którzy przyjechali na festiwal z wielu miejscowości, zaprezentowali swoje wokalne umiejętności. Nie obyło się bez pokazu mody, bowiem konkursowi piosenki towarzyszył, konkurs na najbardziej pomysłowy strój wakacyjny.

Na scenie zaprezentował się, także Oskar Wasilewski młody początkujący artysta, który wystąpił ze swoim recitalem.

Nasze warsztaty reprezentowało dwoje uczestników: Marta Zakrzewska w utworze ,,Lato, lato, lato czeka” i Krzysztof Nowacki w utworze ,,Gdy strumyk płynie z wolna”.

Pomimo, że uczestnicy WTZ 4 nie zajęli miejsca na podium, występ naszych solistów należy uznać za udany i został nagrodzony gromkimi brawami publiczności, a naszym uczestniczkom sprawił ogromną radość i umożliwił pokonanie różnego rodzaju barier przed publicznym wystąpieniem. Na zakończenie wszyscy uczestnicy Festiwalu

VII Ostrowski Festiwal Piosenki Odczarowanej Osób Niepełnosprawnych – występ

Występ Oskara Wasilewskiego, młodego początkującego artysty, podczas VII Ostrowskiego Festiwalu Piosenki Odczarowanej Osób Niepełnosprawnych.

Opublikowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej nr 4 Wtorek, 27 sierpnia 2019