Najnowsze aktualnosci

Okres Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy od wspólnego przygotowywania pierników w naszym domu. Dodatkowo w nastrój świąteczny wprowadziły Nas przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola w Ciechanowcu oraz uczniowie klas IIb i IIIb, którzy zaprosili naszą społeczność na Jasełka. Bardzo dziękujemy! Występy były wzruszające i pełne emocji.

Pozytywnie nastawieni i w dobrym humorach 20 grudnia spotkaliśmy się wszyscy razem na uroczystej Wigilii. W tym roku gościliśmy w naszych progach, Prezesa Stowarzyszenia Pomocy Szansa – Norberta Krzykawskiego, który razem z Panią Dyrektor Martyną Leszczyńską powitali wszystkich zgromadzonych i zaprosili do wspólnej Wigilii. Odmówiliśmy modlitwę, odśpiewaliśmy kolędy, podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczno-noworoczne życzenia i uczciliśmy pięciolecie ośrodka pysznym tortem.

Nasz Mikołaj dotrzymał słowa danego podczas Mikołajek i odwiedził nas ponownie! Wszyscy otrzymali piękne upominki. Okres Bożonarodzeniowy to zawsze szczególny dzień w naszym domu, jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy spędzać go razem i dzielić się z innymi tą pozytywną atmosferą.

Serdeczne dzięki! Życzymy wszystkim wesołych i zdrowych Świąt!