Najnowsze aktualnosci

9Zanim wejdziesz, zdejmij buty. Jest ciemno, wieje wiatr. Przed nami tunel, który musimy pokonać. Nasze zmysły są wytężone – wzrok, słuch, węch i dotyk. To jest właśnie nasz labirynt.

W ramach warsztatów plastyczno muzycznych stworzyliśmy sensoryczny labirynt muzyczno – teatralny. Jest to także element naszych działań integracyjnych, przejście labiryntu jest swoistym sprawdzianem zdobytych umiejętności i doświadczeń. W jego budowie kierowaliśmy się wynikami naszej pracy i inspiracjami zebranymi przez uczestników projektu.

Labirynt tworzy zestaw płócien, które wyposażyliśmy w różne rekwizyty związane z teatrem i muzyką np. maski teatralne, zestawy świateł, instrumentów, materiałów o różnych fakturach i strukturach, zapachach.

W labiryncie znajdziecie salę muzyczną, salę z aromaterapią i salę z rafą koralową. Sprawdziliśmy sami. Polecamy!

 

Labirynt jest częścią projektu „Teatr życia – od improwizacji po świadomą obecność” realizowanego w ramach programu Lato w teatrze. Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków  Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem projektu jest Gmina Nowe Piekuty.

 

Zapraszamy! 13 sierpnia 2017 roku w godzinach 12.00 – 15.00 i 20 sierpnia w godzinach 11.00 – 14.00.

Wejście bezpłatne.