Stowarzyszenie Pomocy Szansa
 Stowarzyszenie Pomocy Szansa
 Stowarzyszenie Pomocy Szansa
 Stowarzyszenie Pomocy Szansa
 Stowarzyszenie Pomocy Szansa
 Stowarzyszenie Pomocy Szansa
Najnowsze aktualnosci

9Zanim wejdziesz, zdejmij buty. Jest ciemno, wieje wiatr. Przed nami tunel, który musimy pokonać. Nasze zmysły są wytężone – wzrok, słuch, węch i dotyk. To jest właśnie nasz labirynt.

W ramach warsztatów plastyczno muzycznych stworzyliśmy sensoryczny labirynt muzyczno – teatralny. Jest to także element naszych działań integracyjnych, przejście labiryntu jest swoistym sprawdzianem zdobytych umiejętności i doświadczeń. W jego budowie kierowaliśmy się wynikami naszej pracy i inspiracjami zebranymi przez uczestników projektu.

Labirynt tworzy zestaw płócien, które wyposażyliśmy w różne rekwizyty związane z teatrem i muzyką np. maski teatralne, zestawy świateł, instrumentów, materiałów o różnych fakturach i strukturach, zapachach.

W labiryncie znajdziecie salę muzyczną, salę z aromaterapią i salę z rafą koralową. Sprawdziliśmy sami. Polecamy!

 

Labirynt jest częścią projektu „Teatr życia – od improwizacji po świadomą obecność” realizowanego w ramach programu Lato w teatrze. Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków  Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem projektu jest Gmina Nowe Piekuty.

 

Zapraszamy! 13 sierpnia 2017 roku w godzinach 12.00 – 15.00 i 20 sierpnia w godzinach 11.00 – 14.00.

Wejście bezpłatne.