Najnowsze aktualnosci

Właśnie zakończyliśmy realizację projektu “Program budowania tożsamości narodowej w Warsztatach Terapii Zajęciowej Nr 3 w Dołubowie”. Jego efektem jest niezwykły kalendarz patriotyczny. Niezwykły, bo każdy miesiąc to cząstka WTZ Nr 3 w Dołubowie. Kalendarz składa się z 13 stron. Każdy miesiąc został opatrzony specjalnym kalendarium historycznym, a ilustracje o tematyce historycznej przygotowali uczestnicy WTZ pod kierunkiem artystki plastyka pani Marty Kamińskiej Bębenek w ramach warsztatów plastycznych. Dowiecie się też więcej o autorach prac!

Uzupełnieniem działań projektowych jest wydanie puzzli z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego w związku z jego 150 rocznicą urodzin. Praca wykorzystana do wykonania puzzli powstała w czasie warsztatów plastycznych w Dołubowie. Kalendarz jak i puzzle zostaną nieodpłatnie przekazane aż do 150 placówek. 

Zapraszamy do pobrania kalendarza i puzzli w wersji elektronicznej. 

Kalendarz został sfinansowany ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej oraz ze środków Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. Oddział w Białymstoku. Puzzle sfinansowano ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej