Stowarzyszenie Pomocy Szansa
 Stowarzyszenie Pomocy Szansa
 Stowarzyszenie Pomocy Szansa
 Stowarzyszenie Pomocy Szansa
 Stowarzyszenie Pomocy Szansa
 Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Najnowsze aktualnosci

Przedstawiamy relację z urodzin naszego podopiecznego Bartka. W miłej atmosferze Solenizantowi złożyliśmy solenizantowi życzenia Wszystkiego Najlepszego. Dziękujemy za wspaniały tort o tematyce piłkarskiej, a Bartkowi, który jest zapalonym kibicem piłki nożnej życzymy wielu wrażeń sportowych.

Fot. P. Statkiewicz

Przedstawiamy Państwu fotorelację ze spotkania Wielkanocnego w OREW i NSPdP , które odbyło się 19 kwietnia. Tematem przewodnim spotkania było „Tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Wielkiej Nocy”.

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto w religii chrześcijańskiej. Ten radosny czas… czytaj więcej

Za oknem piękne słońce, a my prezentujemy kolejne słoniki do przygarnięcia. 
Byłam dzisiaj w naszej pracowni słonikowej… Wycinaliśmy słoniki z niepotrzebnych już koszul i innych materiałów, w których widzieliśmy to czego inni już nie dostrzegali. Wypełniliśmy mięciutkimi włóknami dodając kilka… czytaj więcej

Za Nami kolejny Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Szansa. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu i wpłacili pieniądze na cele statutowe organizatora.

Serdeczne podziękowania chcemy złożyć Panu Wójtowi Markowi Kaczyńskiemu, wszystkim Radnym Gminy Nowe… czytaj więcej

Szanowni Państwo, jeśli pracujecie w szkole, Wasze pociechy chodzą do szkoły lub przedszkola, albo szukacie ciekawego warsztatu na festyn lub inne wydarzenie zaproście do siebie Feliksa!

Każdy warsztat trwa do 90 minut (dla przedszkolaków do 60 minut) i jest dostosowany… czytaj więcej

Domu Pomocy w Wylinach Rusi elementy różnych piosenek posłużyły do stworzenia wspaniałych – językowych i plastycznych – „Opowieści Pana Tolka”

Piosenki, piosenki, piosenki….

Dobre na uśmiech.

Dobre na pamięć, (na co naukowe dowody przedstawiła w tym roku Komisja ds. Demencji… czytaj więcej

1 2 3 69